Publikoval dne Jun 29, 2014 v Nezařazeno | 0 comments

Srubové chaty na klíč mohou sloužit i jako kemp

Určitě to znáte, když jste byli děti, jezdily jste rok co rok kempovat do zablešené chatičky s plechovou střechou a pochybným zábradlím. Možná i proto nechcete své děti pouštět kempovat, přece jen ve vás dřevěné chatičky zanechali špatné vzpomínky. Takový dřevěný domek může být ale i hezký. Hlavně když se majitel kempu, nebo i vy u vás na zahradě, rozhodne nechat si postavit srubové chaty na klíč.

Srubová chata v přírodě ale i na zahradě

Srubová chata jistě nebude příliš typickou budovou uprostřed lesa. Nikoli proto, že by se tam nehodila, právě naopak. Srubová chata je snad to nejpřirozenější, co by v lese mělo stát, ale není ještě tolik oblíbená. Srubové chaty na klíč jsou stavěné tak, aby vyhověly požadavkům majitele. Většinou jim ale nechybí hned několik oken, velká terasa a zastřešený prostor na dřevo nebo odpočinek při dešti.

Nemusíte se spokojit se srubovou chatou jen uprostřed lesa. Pokud chcete neustále cítit vůni dřeva a přírody, můžete si jednoduše postavit chatičku na zahradě. Díky tomu, že je stavba na klíč, můžete si upravit její podobu a rozměry tak, aby vyhovovala právě vám. Na vlastním pozemku si můžete podobnou chatu postavit, jako zahradní domek na nářadí, anebo z ní udělat pánskou klubovnu. Jednou až se nespokojíte jen s chatou, si můžete nechat postavit třeba i celý srubový dům. Stavba srubů na klíč má jednu neuvěřitelnou výhodu, máte to bez jakýchkoli starostí. Nemusíte shánět stavební povolení, architekta, truhláře, dělníky, vedoucí stavby apod. O vše se za vás postará firma, která stavbu na klíč provede.

Je tedy velice jednoduché od srubové chatky v kempu přejít v opravdový srub na kraji lesa, kde byste mohli s celou rodinou jezdívat na letní dovolené nebo lyžování v zimě. Každý si chce splnit svůj sen, ten váš je na dosah.

Comments are closed.