Publikoval dne Jun 23, 2014 v Nezařazeno | 0 comments

Stín v moderním interiéru díky roletám Twintex

Určitě znáte různé druhy interiérového stínění. Kdysi velice oblíbené žaluzie, dnes rolety, někdy i závěsy. Moderní doba si však žádá pokrok. Moderní interiér si zaslouží víc, než jen obyčejné šedé žaluzie nebo béžové rolety. Nábytek a materiál je důležité sladit také se stíněním oken.

Proč Twintex?

Látkové rolety Twintex se skvělé hodí do moderních interiérů. Dávají prostor čistému designu a podtrhují ho. Sami vypadají velice elegantně a lehce. Jedná se o proužkový styl, který nabízí plné a poloprůsvitné materiály, které se pravidelně střídají tak, aby dosáhli maximálního efektu. Na rozdíl od jiných látkových rolet nabízí nejvýhodnější regulaci světla. Chrání interiér proti ostrým slunečním paprskům, zároveň ale nabízí prosvětlení celého pokoje. Instalace a montáž rolet Twintex je velice snadná. Samotné vysunování a spouštění můžete zajistit pomocí motorového strojku anebo ručně pomocí řetízků. Jedinou nevýhodou je jemný materiál, který se nehodí do domu se psy. Je zapotřebí držet z dosahu rolet jakékoli možné nebezpečí, které by je mohlo zničit. Také je zapotřebí opatrně materiál udržovat, ze stejného důvodu.

Alternativou může být speciální skládaná látková žaluzie zvaná plissé. Jedná se o typ žaluzie, která drží s oknem, ale není vyrobena ze stejného materiálu, jako běžné žaluzie. Plissé je velice módní, a díky výběru látky, můžete zvolit výši propustnosti světla. Navíc ji lze umístit i na atypické tvary, což u předchozí možnosti nešlo. Pokud tedy máte netradiční okno či dveře, plissé se jim vhodně přizpůsobí. Skládaná látková žaluzie se hodí také do zimních zahrad. Nevýhodou může být vyšší pořizovací cena. V tomto případě si za designový kousek připlatíte. Pokud ale máte lichoběžníkové či trojúhelníkové okna, je to ta pravá volba právě pro vás.

Comments are closed.